سایت پشتیبانی برنامه کنترل و تولید لیست حقوق دارایی

این سایت هیچ گونه وابستگی به وزارت امور اقتصادی و دارایی ندارد.

خوش آمدید

ضمن خیر مقدم به شما بازدید کننده گرامی، در این سایت می‌توانید آخرین نسخه برنامه کنترل و تولید فایل متنی لیست حقوق برای ارسال به دارایی را دریافت و اجرا نمایید.

ساختار فایل‌ها

آخرین ساختار فایل حقوق خدمات کشوری را از اینجا دریافت نمایید.

آخرین ساختار فایل حقوق قدیم (هیأت علمی) را از اینجا دریافت نمایید.

آخرین ساختار فایل عیدی را از اینجا دریافت نمایید.


امکانات و توانایی‌ها

برنامه کنترل و تولید لیست حقوق تبصره 19 دو بخش عمده دارد:

الف -بخش کنترل اطلاعات فایل متنی: این بخش فایل متنی تولید شده برای پرداخت حقوق بر اساس ساختار بخشنامه دارایی را کنترل میکند. کنترل‌های این برنامه عیناً مشابه برنامه مستقر در خزانه است، بجز کنرل‌های زیر که فقط در برنامه مستقر در خزانه ممکن است:
  1. صحت کد ملی 10 رقمی. برنامه استفاده شده برای کنترل کد ملی با آنچه که خزانه استفاده می‌کند، متفاوت است. در خزانه از برنامه‌ای که ثبت احوال در اختیار قرار داده است استفاده شده است، ولی فرمول استفاده شده در این سیستم از منبع دیگری به دست آمده است. البته الگوریتم استفاده شده دارای اطمینان بالایی است و تاکنون گزارش خطایی برای آن اعلام نشده است.
  2. عدم وجود کد ملی در دستگاه های اجرایی دیگر. در خزانه کنترل عدم تکراری بودن اطلاعات با دستگاه های اجرایی دیگر کنترل میشود، ولی مشخص است که در این سیستم امکان چنین کنترلی وجود ندارد.
  3. صحت تطبیق اطلاعات شخصی (نام، نام خانوادگی، ....) با کد ملی. این کنترل فقط در خزانه و با تاخیر صورت میگیرد. یعنی خزانه پس از دریافت اطلاعات و پرداخت حقوق، کلیه اطلاعات پرسنلی جمع آوری شده را به ثبت احوال ارسال و بر اساس نتیجه اعلامی ثبت احوال در ماه بعد تصمیم مقتضی گرفته می‌شود.
ب- بخش ورود و اصلاح اطلاعات: در این بخش می‌توان اطلاعات درخواستی در بخشنامه خزانه را از ابتدا وارد و فایل متنی مورد نظر را تولید نمود و یا فایل متنی تولید شده را خوانده و اشکالات و خطاهای موجود را رفع نمود.

 دریافت برنامه

برای راحتی و سرعت در دریافت اطلاعات، برنامه به روشهای مختلف در اختیار شما قرار میگیرد. لذا قبل از هرگونه دریافت فایل، به توضیحات مربوطه دقت نمایید.

دریافت برنامه برای اولین نصب

دریافت برنامه برای بروز رسانی


دریافت برنامه برای اولین نصب

بروز رسانی 

اگر برنامه را نصب شده دارید از این بخش استفاده نمایند.

فایل بروزرسانی(1072KB): این فایل حاوی آخرین نسخه برنامه به صورت ZIP شده است. پس از دریافت، محتویات فایل ProgramYYMMDD.zip (که در آن YYMMDD سال/ماه/روز است) را در محلی که برنامه نصب شده است کپی نمایید. معمولا ویندوز در درایو C:\ نصب می‌شود. لذا محل نصب برنامه در ویندوزهای ۶۴ بیتی C:\Program Files (x86)\MobinaCo\ListHoghoogh و در ویندوزهای ۳۲ بیتی C:\Program Files\MobinaCo\ListHoghoogh خواهد بود.

در صورتیکه برنامه شما خیلی قدیمی باشد (نیمه اول سال 87) ممکن است پس از بروز رسانی با خطا مواجه شوید، در این حالت این فایل (429KB) را دریافت و بصورت بالا عمل نمایید.

در موارد خاص، در صورتیکه با نصب آخرین وضعیت به مشکلی برخورد کردید و نصخه قبلی برنامه را لازم داشتید، میتوانید از اینجا دریافت کنید.

فقط راهنما(385KB):این فایل ZIP حاوی آخرین تعییرات راهنمای برنامه بصورت ZIP شده است. پس از دریافت، محتویات فایل ZIP را در محلی که برنامه نصب شده است کپی نمایید. اگر Windows XP در C:\ نصب شده باشد، محل کپی راهنما (همراه با فولدر Help بصورت C:\Program Files\MobinaCo\ListHoghoogh خواهد بود. برای دریافت فایل فشرده شده راهنما اینجا را کلیک نمایید.